Події

Фотоконкурс “Золоті промені Білоцерківщини!”

Осінь – чарівна пора, коли природа, відчуваючи наближення холодів спалахує останніми яскравими барвами. Біла Церква восени має просто фантастичний вигляд. Тому, оголошуємо фотоконкурс від Олександра Поляруша – «Золоті промені Білоцерківщини».

Детальніше

Нагородження переможців конкурсу “Подарунок за дитячу посмішку!”

На дитячому комплексі Настуся знову залунав дзвінкий дитячий сміх декілька сотні малюків і завирувала казкова атмосфера радості й щастя. Цю казку створює для всіх мешканців Білоцерківщини депутат Київської обласної ради Олександр Поляруш. Він як справжній чарівник приготував подарунки для кожного учасника свята, щоб на дитячих обличчях якомога частіше з’являлася щира посмішка.

Детальніше

День села Волиця

Мальовниче село Волиця святкує сьогодні свій День народження! У гості завітали почесні гості –депутат Київської обласної ради Поляруш Олександр та голова Кожанської громади Сажко Володимир.

Детальніше

Безкоштовні тренування з великого тенісу!

Поляруш Олександр завжди піклується спортивним комплексом «Настуся» і бажає бачити тут якомога більшу кількість дітей. Для цього він організував безкоштовні тренування з великого тенісу для усіх бажаючих дітей віком від 6 до 12 років і запросив кращих тренерів – Тренера Міжнародного класу Сагдієва Тимура Булатовича та тренера Бесараба Віктора Олександровича.

Детальніше

Переможці конкурсу “Подарунок за дитячу посмішку”

Любі, наші прекрасні учасники! ❤️
Величезне дякуємо за ваші наймиліші, найщиріші, найпрекрасніші посмішки! 😍🤩🥰
Дивлячись на них на вустах поволі також з’являється усмішка! 😄😁😀
👍

Детальніше

Подарунок за дитячу посмішку!

Раді оголосити новий конкурс до Дня Молоді – «Подарунок за дитячу посмішку»💥🔥Викладайте фото з посмішками ваших малюків😀😁😆😜, оцінюйте фото інших методом вподобання ❤️❤️❤️ та насолоджуйтесь разом з нами щирою дитячою радістю! 🥳Всі учасники отримають фотосесію від професійного фотографа.🎬📷🎞.

Детальніше

День захисту дітей

Шановні друзі, з нагоди Дня захисту дітей Олександр Поляруш запрошує всіх на свято, яке відбудеться 1 червня о 12 годині на майданчику “Настуся”( м.Біла Церква, вул.Лісова 73, Голендерня)

Детальніше