Нагородження переможців конкурсу “Подарунок за дитячу посмішку!”

На дитячому комплексі Настуся знову залунав дзвінкий дитячий сміх декілька сотні малюків і завирувала казкова атмосфера радості й щастя. Цю казку створює для всіх мешканців Білоцерківщини депутат Київської обласної ради Олександр Поляруш. Він як справжній чарівник приготував подарунки для кожного учасника свята, щоб на дитячих обличчях якомога частіше з’являлася щира посмішка.
Саме посмішка і зібрала тут цих дітлахів. В соціальних мережах проводився конкурс “Подарунок за дитячу посмішку”. Переможці обиралися методом голосування, і створеним журі. Найбільшу кількість лайків зібрали і отримали перше місце у конкурсі унікальні з моменту свого народження – трійнятка Маша, Саша та Миколка Коломієць. Ще два десятки посмішок, які набрали найбільшу кількість лайків, або зачарували членів журі, отримали подарунки від Олександра Поляруша, які надовго збережуть їх прекрасні посмішки.
На свято запросили неперевершено обдарованих дітей – творчий колектив дитячого будинку сімейного типу родину Бондар та дівчину з чарівним співом Нечипоренко Тетяну. Розважали усіх казкові єдинороги та ляльки.
Не дивлячись на передбачення синоптиків, які обіцяли похмурий дощовий день, дитячі усмішки, які сяяли як промінчики, розбудили навіть сонечко, яке яскраво посміхалося усім довкола.
По завершенні свята на всіх чекав смачнющий величезний торт!
“Ми завжди будемо створювати усі умови, щоб наші діти були веселими й щасливими”- Олександр Поляруш