Свято дитячої радості

Свято дитячої радості

Нещодавно на спортивному комплексі Настуся відбулося Свято дитячої радості! Близько п’ятисот дітей та дорослих завітали на свято. Зустрічали гостей улюблені герої – Леді Баг та Супер Кіт , які приготували для дітей багато цікавих та веселих ігор. Веселий клоун прикрашав їхні милі обличчя чарівними картинками.Вирувала неймовірна атмосфера тепла, веселощів, звідусюди лунав дитячий сміх.

Ми щиро дякуємо батькам, бабусям, дідусям та усім хто приймає участь у вихованні таких чудових дітей! Вони найкращі, активні, веселі, добрі, їх енергія вражає та зачаровує. Навіть під час свята було помітно які вони дружні і можуть підтримати один одного.

Діти були в захваті від шоу мильних бульбашок та отримали масу позитивних емоцій, коли спостерігали за гігантськими бульбашками, які переливалися усіма барвами веселки.

За участь у заході кожна дитина отримала подарунок та солодощі, а організатор щирі емоції та слова подяки.

Після ігор настав час дискотеки та караоке. Наші маленькі зірочки змогли розкрити свої таланти. А їх дійсно дуже багато! Наші діти артистичні, відкриті, впевнені в собі, розкуті та рішучі!Це була справжня радість спостерігати за ними!

Ми всі з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі, а вона неодмінно буде!

Олександр Поляруш запрошує усіх мешканців нашої Білоцерківської ОТГ на наступні свята, навіть з найвіддаленіших районів,
адже впевнений, що такі заходи дуже важливі і залишають вагомий слід у нашому житті!

«Дитяча посмішка- найбільша нагорода та стимул працювати і творити далі» зауважив Олександр Поляруш.

Будьте всі щасливі і здорові! До нових зустрічей!