Безкоштовні тренування з великого тенісу!

Поляруш Олександр завжди піклується спортивним комплексом «Настуся» і бажає бачити тут якомога більшу кількість дітей. Для цього він організував безкоштовні тренування з великого тенісу для усіх бажаючих дітей віком від 6 до 12 років і запросив кращих тренерів – Тренера Міжнародного класу Сагдієва Тимура Булатовича та тренера Бесараба Віктора Олександровича.

Спортивний комплекс «Настуся» має найсприятливіші умови, щоб дарувати дітям здоров’я та радість, так як знаходиться у самому серці природи і навколо його оточують квіти та сосни. Важливо знайти підхід для кожної дитини, щоб їй було не тільки корисно, а ще й весело і цікаво проводити час із друзями,  заводити нові знайомства, та хоч на якийсь час побути без гаджетів.

Лише за якусь годину -дві першого тренування стали помітні результати їх неймовірних старань та професіоналізму тренерів. Діти настільки були захоплені новим для них заняттям, що тренування пройшло на одному подиху, принісши дітям справжнє задоволення, а саме головне – користь для здоров’я. Чого тільки варті дві години активних фізичних навантажень на свіжому, лісовому повітрі! 

Поляруш Олександр наголошує, що для того, щоб наші діти були здорові, ми повинні створювати усі умови, щоб вони фізично розвивалися.

Тому, запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до нашої дружньої спортивної команди!

Зареєструватись можно за номером телефону 097 632 19 56 (смс, вайбер)